Björn Rosén : Ledamot Kommunfullmäktige, Ersättare Teknik- & fastighetsnämnden

Björn Rosén

Ledamot Kommunfullmäktige, Ersättare Teknik- & fastighetsnämnden

bjorn.rosen@telia.com +46703189349
Facebook Twitter
Daniel Källenfors : Kommunstyrelsens ordförande, Ledamot Kommunfullmäktige

Daniel Källenfors

Kommunstyrelsens ordförande, Ledamot Kommunfullmäktige

daniel.kallenfors@lidingo.se
Facebook Twitter
Pauline Blomquist Holst : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Föreningsstyrelsen, Ersättare Kultur- & fritidsnämnden

Pauline Blomquist Holst

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Föreningsstyrelsen, Ersättare Kultur- & fritidsnämnden

pauline.holst@hotmail.com
Facebook Twitter
Carl Östring : Ledamot Kommunfullmäktige, Ersättare Utbildningsnämnden

Carl Östring

Ledamot Kommunfullmäktige, Ersättare Utbildningsnämnden

carl.ostring@traction.se
Facebook Twitter
Fredrik Vinstock : Ordförande Miljö- och stadsbyggnadsnämnden, Ledamot Kommunfullmäktige

Fredrik Vinstock

Ordförande Miljö- och stadsbyggnadsnämnden, Ledamot Kommunfullmäktige

fredrik@vinstock.se 070-1882847
Facebook Twitter
Carl-Johan Gestrup : Ledamot Kommunfullmäktige, Överförmyndare

Carl-Johan Gestrup

Ledamot Kommunfullmäktige, Överförmyndare

carl-johan@gestrup.se 070-6772731
Facebook Twitter
Peter Lönnqvist : Ledamot Kultiur och fritidsnämnden, Ersättare Kommunfullmäktige

Peter Lönnqvist

Ledamot Kultiur och fritidsnämnden, Ersättare Kommunfullmäktige

peter@vision.nu 070-7716350
Facebook Twitter
Marcus Rajkowski : Ledamot Kommunfullmäktige, MUF-representant Föreningsstyrelsen, Ersättare Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

Marcus Rajkowski

Ledamot Kommunfullmäktige, MUF-representant Föreningsstyrelsen, Ersättare Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

marcus.rajkowski@gmail.com
Facebook Twitter
Filip Svanberg : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Föreningsstyrelsen, Ersättare Omsorgs- & socialnämnden

Filip Svanberg

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Föreningsstyrelsen, Ersättare Omsorgs- & socialnämnden

filip.svanberg@gmail.com
Facebook Twitter
Christel Söderberg : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Föreningsstyrelsen, Ersättare utbildningsnämnden

Christel Söderberg

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Föreningsstyrelsen, Ersättare utbildningsnämnden


Facebook Twitter
Antonia Gibson-Vinstock : Ersättare Kommunfullmäktige, Ersättare Teknik- & fastighetsnämnden

Antonia Gibson-Vinstock

Ersättare Kommunfullmäktige, Ersättare Teknik- & fastighetsnämnden


Facebook Twitter
Mats Gröndahl : Ersättare Kommunfullmäktige, Ersättare Teknik- & fastighetsnämnden

Mats Gröndahl

Ersättare Kommunfullmäktige, Ersättare Teknik- & fastighetsnämnden

mats@grondahl.nu 070 554 44 33
Facebook Twitter
Hans Barje : Ordförande Utbildningsnämden, Ledamot Kommunfullmäktige, Ersättare Kommunstyrelsen

Hans Barje

Ordförande Utbildningsnämden, Ledamot Kommunfullmäktige, Ersättare Kommunstyrelsen

hansbarje@yahoo.se 0708 -76 59 30
Facebook Twitter
Ulf Geijer : Ledamot Kommunfullmäktige, Vice Föreningsordförande, Ersättare Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

Ulf Geijer

Ledamot Kommunfullmäktige, Vice Föreningsordförande, Ersättare Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

ulf.geijer@gmail.com
Facebook Twitter
Erik Centerlind : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Utbildningsnämnden, Ledamot Föreningsstyrelsen, Ordförande MUF Lidingö

Erik Centerlind

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Utbildningsnämnden, Ledamot Föreningsstyrelsen, Ordförande MUF Lidingö

erik.centerlind@gmail.com 0708508812
Facebook Twitter
Ida Drougge : Ersättare Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen

Ida Drougge

Ersättare Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen

ida.drougge@riksdagen.se 0738-39 94 50
Facebook Twitter
Anna-Britta Bergman : Vice Ordförande Stöd & Omsorgsnämnden, Ordförande Kommunfullmäktige

Anna-Britta Bergman

Vice Ordförande Stöd & Omsorgsnämnden, Ordförande Kommunfullmäktige

anna-britta.bergman@goodwinmanagement.se 070-9842726
Facebook Twitter