Anna-Britta Bergman : Ordförande Kommunfullmäktige, Ordförande Kommunfullmäktigegruppen

Anna-Britta Bergman

Ordförande Kommunfullmäktige, Ordförande Kommunfullmäktigegruppen

anna-britta.bergman@goodwinmanagement.se 070-9842726
Facebook Twitter
Daniel Källenfors : Kommunstyrelsens ordförande, Ledamot Kommunfullmäktige

Daniel Källenfors

Kommunstyrelsens ordförande, Ledamot Kommunfullmäktige

daniel.kallenfors@lidingo.se
Facebook Twitter
Fredrik Vinstock : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen, Ordförande Miljö- och stadsbyggnadsnämnden

Fredrik Vinstock

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen, Ordförande Miljö- och stadsbyggnadsnämnden

fredrik@vinstock.se 070-1882847
Facebook Twitter
Carl Östring : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen, Vice ordförande Utbildningsnämnden

Carl Östring

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen, Vice ordförande Utbildningsnämnden

carl.ostring@traction.se
Facebook Twitter
Filip Svanberg : Ledamot Kommunfullmäktige, Ersättare Kommunstyrelsen, Ordförande Kultur- & fritidsnämnden

Filip Svanberg

Ledamot Kommunfullmäktige, Ersättare Kommunstyrelsen, Ordförande Kultur- & fritidsnämnden

filip.svanberg@gmail.com
Facebook Twitter
Christel Söderberg : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Omsorgs- & socialnämnden, Vice ordförande Föreningsstyrelsen

Christel Söderberg

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Omsorgs- & socialnämnden, Vice ordförande Föreningsstyrelsen


Facebook Twitter
Ulf Geijer : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

Ulf Geijer

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

ulf.geijer@gmail.com
Facebook Twitter
Erik Centerlind : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Utbildningsnämnden, Ordförande MUF Lidingö

Erik Centerlind

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Utbildningsnämnden, Ordförande MUF Lidingö

erik.centerlind@gmail.com 0708508812
Facebook Twitter
Pauline Holst Blomqvist : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Omsorgs- & socialnämnden

Pauline Holst Blomqvist

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Omsorgs- & socialnämnden

pauline.holst@hotmail.com
Facebook Twitter
Björn Rosén : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Teknik- & fastighetsnämnden

Björn Rosén

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Teknik- & fastighetsnämnden

bjorn.rosen@telia.com +46703189349
Facebook Twitter
Carl-Johan Gestrup : Ledamot Kommunfullmäktige, Överförmyndare

Carl-Johan Gestrup

Ledamot Kommunfullmäktige, Överförmyndare

carl-johan@gestrup.se 070-6772731
Facebook Twitter
Hans Barje : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Föreningsstyrelsen

Hans Barje

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Föreningsstyrelsen

hansbarje@yahoo.se 0708 -76 59 30
Facebook Twitter
Marcus Rajkowski : Ledamot Kommunfullmäktige

Marcus Rajkowski

Ledamot Kommunfullmäktige

marcus.rajkowski@gmail.com
Facebook Twitter
Antonia Gibson : Ersättare Kommunfullmäktige, Ledamot Teknik- & fastighetsnämnden

Antonia Gibson

Ersättare Kommunfullmäktige, Ledamot Teknik- & fastighetsnämnden


Facebook Twitter
Ida Drougge : Ersättare Kommunfullmäktige

Ida Drougge

Ersättare Kommunfullmäktige

ida.drougge@riksdagen.se 0738-39 94 50
Facebook Twitter
Peter Lönnqvist : Ersättare Kommunfullmäktige, Ledamot Utbildningsnämnden,

Peter Lönnqvist

Ersättare Kommunfullmäktige, Ledamot Utbildningsnämnden,

peter@vision.nu 070-7716350
Facebook Twitter
Charlotte Leman Hansson : Ersättare Kommunfullmäktige

Charlotte Leman Hansson

Ersättare Kommunfullmäktige


Facebook Twitter
Pontus Winqvist : Ersättare Kommunfullmäktige, Ersättare Teknik- & fastighetsnämnden

Pontus Winqvist

Ersättare Kommunfullmäktige, Ersättare Teknik- & fastighetsnämnden

pontus.winqvist@gmail.com
Facebook Twitter