Anna-Britta Bergman : Ordförande Kommunfullmäktige

Anna-Britta Bergman

Ordförande Kommunfullmäktige

anna-britta.bergman@goodwinmanagement.se 070-9842726
Facebook Twitter
Daniel Källenfors : Kommunstyrelsens ordförande, Ledamot Kommunfullmäktige

Daniel Källenfors

Kommunstyrelsens ordförande, Ledamot Kommunfullmäktige

daniel.kallenfors@lidingo.se
Facebook Twitter
Fredrik Vinstock : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen, Ordförande Miljö- och stadsbyggnadsnämnden

Fredrik Vinstock

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen, Ordförande Miljö- och stadsbyggnadsnämnden

fredrik@vinstock.se 070-1882847
Facebook Twitter
Nils-Henrik Tideberg : Föreningsordförande, Ersättare Kommunstyrelsen, Ledamot Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

Nils-Henrik Tideberg

Föreningsordförande, Ersättare Kommunstyrelsen, Ledamot Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

nils.tideberg@wassum.se + 46 708 73 22 23
Facebook Twitter
Carl Östring : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen, Vice ordförande Utbildningsnämnden

Carl Östring

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen, Vice ordförande Utbildningsnämnden

carl.ostring@traction.se
Facebook Twitter
Ulf Geijer : Ledamot Kommunfullmäktige, Vice Föreningsordförande, Ledamot Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

Ulf Geijer

Ledamot Kommunfullmäktige, Vice Föreningsordförande, Ledamot Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

ulf.geijer@gmail.com
Facebook Twitter
Therese Carlborg : Ledamot Kommunstyrelsen, Vice ordförande Omsorgs- & socialnämnden, Ledamot Föreningsstyrelsen

Therese Carlborg

Ledamot Kommunstyrelsen, Vice ordförande Omsorgs- & socialnämnden, Ledamot Föreningsstyrelsen

therese.carlborg@gmail.com
Facebook Twitter
Filip Svanberg : Ledamot Kommunfullmäktige, Ersättare Kommunstyrelsen, Ordförande Kultur- & fritidsnämnden, Ledamot Föreningsstyrelsen

Filip Svanberg

Ledamot Kommunfullmäktige, Ersättare Kommunstyrelsen, Ordförande Kultur- & fritidsnämnden, Ledamot Föreningsstyrelsen

filip.svanberg@gmail.com
Facebook Twitter
Erik Centerlind : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Utbildningsnämnden, Ledamot Föreningsstyrelsen, Ordförande MUF Lidingö

Erik Centerlind

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Utbildningsnämnden, Ledamot Föreningsstyrelsen, Ordförande MUF Lidingö

erik.centerlind@gmail.com 0708508812
Facebook Twitter
Christel Söderberg : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Omsorgs- & socialnämnden, Ledamot Föreningsstyrelsen

Christel Söderberg

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Omsorgs- & socialnämnden, Ledamot Föreningsstyrelsen


Facebook Twitter
Pauline Holst Blomqvist : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Omsorgs- & socialnämnden, Ledamot Föreningsstyrelsen

Pauline Holst Blomqvist

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Omsorgs- & socialnämnden, Ledamot Föreningsstyrelsen

pauline.holst@hotmail.com
Facebook Twitter
Björn Rosén : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Teknik- & fastighetsnämnden

Björn Rosén

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Teknik- & fastighetsnämnden

bjorn.rosen@telia.com +46703189349
Facebook Twitter
Carl-Johan Gestrup : Ledamot Kommunfullmäktige, Överförmyndare

Carl-Johan Gestrup

Ledamot Kommunfullmäktige, Överförmyndare

carl-johan@gestrup.se 070-6772731
Facebook Twitter
Hans Barje : Ledamot Kommunfullmäktige

Hans Barje

Ledamot Kommunfullmäktige

hansbarje@yahoo.se 0708 -76 59 30
Facebook Twitter
Marcus Rajkowski : Ledamot Kommunfullmäktige

Marcus Rajkowski

Ledamot Kommunfullmäktige

marcus.rajkowski@gmail.com
Facebook Twitter
Peter Lönnqvist : Ersättare Kommunfullmäktige, Ledamot Utbildningsnämnden,

Peter Lönnqvist

Ersättare Kommunfullmäktige, Ledamot Utbildningsnämnden,

peter@vision.nu 070-7716350
Facebook Twitter
Antonia Gibson : Ersättare Kommunfullmäktige, Ledamot Teknik- & fastighetsnämnden

Antonia Gibson

Ersättare Kommunfullmäktige, Ledamot Teknik- & fastighetsnämnden


Facebook Twitter
Ida Drougge : Ersättare Kommunfullmäktige

Ida Drougge

Ersättare Kommunfullmäktige

ida.drougge@riksdagen.se 0738-39 94 50
Facebook Twitter
Björn Samuelson : Ordförande Lidingöhem

Björn Samuelson

Ordförande Lidingöhem

bjorn.samuelson@bygg.org 0709- 25 58 09
Facebook Twitter
Staffan Strömbäck : Ledamot Kultur- & fritidsnämnden, Kassör föreningsstyrelsen,

Staffan Strömbäck

Ledamot Kultur- & fritidsnämnden, Kassör föreningsstyrelsen,

staffan.stromback@gmail.com
Facebook Twitter
Christer Serenhov : Ledamot Föreningsstyrelsen, Ledamot Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

Christer Serenhov

Ledamot Föreningsstyrelsen, Ledamot Miljö- & stadsbyggnadsnämnden


Facebook Twitter
Sven Broddner : Ledamot Lidingöhem

Sven Broddner

Ledamot Lidingöhem

sven.broddner@telia.com 070 698 02 44
Facebook Twitter
Louisa Azizi : Ersättare Utbildningsnämnden

Louisa Azizi

Ersättare Utbildningsnämnden

louisa.s.azizi@gmail.com
Facebook Twitter
Christer Åkerhielm : Ersättare Omsorgs- & socialnämnden

Christer Åkerhielm

Ersättare Omsorgs- & socialnämnden

christer.akerhielm@swipnet.se 070-966 30 02
Facebook Twitter
Patrik Björklund : Ledamot Föreningsstyrelsen

Patrik Björklund

Ledamot Föreningsstyrelsen

patrik@bjorklundbygg.se
Facebook Twitter
Pål Jebsen : Ledamot Föreningsstyrelsen

Pål Jebsen

Ledamot Föreningsstyrelsen

pmjebsen@gmail.com +46705919370
Facebook Twitter