Våra Förtroendevalda

Anna-Britta Bergman : Ordförande Kommunfullmäktige, Ordförande Kommunfullmäktigegruppen, Ordförande Lidingö Stads Fastighets Aktiebolag

Anna-Britta Bergman

Ordförande Kommunfullmäktige, Ordförande Kommunfullmäktigegruppen, Ordförande Lidingö Stads Fastighets Aktiebolag

anna-britta.bergman@goodwinmanagement.se 070-9842726
Facebook Twitter
Daniel Källenfors : Kommunstyrelsens ordförande, Ledamot Kommunfullmäktige

Daniel Källenfors

Kommunstyrelsens ordförande, Ledamot Kommunfullmäktige

daniel.kallenfors@lidingo.se
Facebook Twitter
Fredrik Vinstock : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen, Ordförande Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

Fredrik Vinstock

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen, Ordförande Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

fredrik@vinstock.se 070-1882847
Facebook Twitter
Carl Östring : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen, Vice ordförande Utbildningsnämnden

Carl Östring

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen, Vice ordförande Utbildningsnämnden

carl.ostring@traction.se
Facebook Twitter
Anna-Carin Pehrson : Ordförande Föreningsstyrelsen, Ledamot Utbildningsnämnden

Anna-Carin Pehrson

Ordförande Föreningsstyrelsen, Ledamot Utbildningsnämnden

acpehrson@hotmail.com 070-619 42 68
Facebook Twitter
Peter Lönnqvist : Ersättare Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen och Vice ordförande i Omsorgs- & socialnämnden

Peter Lönnqvist

Ersättare Kommunfullmäktige, Ledamot Kommunstyrelsen och Vice ordförande i Omsorgs- & socialnämnden

peter@vision.nu 070-7716350
Facebook Twitter
Henrik Forsberg :

Henrik Forsberg


Facebook Twitter
Filip Svanberg : Ledamot Kommunfullmäktige, Ersättare Kommunstyrelsen, Ordförande Kultur- & fritidsnämnden

Filip Svanberg

Ledamot Kommunfullmäktige, Ersättare Kommunstyrelsen, Ordförande Kultur- & fritidsnämnden

filip.svanberg@gmail.com
Facebook Twitter
Peder Hagen : Ersättare i Kommunfullmäktige, Ersättare Kommunstyrelsen och Vice ordförande Teknik- & fastighetsnämnden

Peder Hagen

Ersättare i Kommunfullmäktige, Ersättare Kommunstyrelsen och Vice ordförande Teknik- & fastighetsnämnden

peder@hagen.se
Facebook Twitter
Erik Centerlind : Ledamot Kommunfullmäktige och Ledamot Utbildningsnämnden

Erik Centerlind

Ledamot Kommunfullmäktige och Ledamot Utbildningsnämnden

erik.centerlind@gmail.com 0708508812
Facebook Twitter
Björn Rosén : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

Björn Rosén

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

bjorn.rosen@telia.com +46703189349
Facebook Twitter
Carl-Johan Gestrup : Ledamot Kommunfullmäktige, Överförmyndare

Carl-Johan Gestrup

Ledamot Kommunfullmäktige, Överförmyndare

carl-johan@gestrup.se 070-6772731
Facebook Twitter
Hans Barje : Ledamot Kommunfullmäktige och Vice ordförande Föreningsstyrelsen

Hans Barje

Ledamot Kommunfullmäktige och Vice ordförande Föreningsstyrelsen

hansbarje@yahoo.se 0708 -76 59 30
Facebook Twitter
Christel Söderberg : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Omsorgs- & socialnämnden och Ledamot Föreningsstyrelsen

Christel Söderberg

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Omsorgs- & socialnämnden och Ledamot Föreningsstyrelsen


Facebook Twitter
Pauline Holst Blomqvist : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Omsorgs- & socialnämnden och MQ-ansvarig

Pauline Holst Blomqvist

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Omsorgs- & socialnämnden och MQ-ansvarig

pauline.holst@hotmail.com
Facebook Twitter
Antonia Gibson : Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Teknik- & fastighetsnämnden

Antonia Gibson

Ledamot Kommunfullmäktige, Ledamot Teknik- & fastighetsnämnden


Facebook Twitter
Marcus Rajkowski : Ledamot Kommunfullmäktige

Marcus Rajkowski

Ledamot Kommunfullmäktige

marcus.rajkowski@gmail.com
Facebook Twitter
Nils-Henrik Tideberg : Ersättare Kommunfullmäktige, Ersättare Kommunstyrelsen och Ledamot Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

Nils-Henrik Tideberg

Ersättare Kommunfullmäktige, Ersättare Kommunstyrelsen och Ledamot Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

nils.tideberg@soderbergpartners.se + 46 708 73 22 23
Facebook Twitter
Ida Drougge : Ersättare Kommunfullmäktige

Ida Drougge

Ersättare Kommunfullmäktige

ida.drougge@riksdagen.se 0738-39 94 50
Facebook Twitter
Christer Serenhov : Ledamot Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

Christer Serenhov

Ledamot Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

christer.serenhov@gmail.com 070-6474787
Facebook Twitter
Louisa Azizi : Ledamot Utbildningsnämnden och Ledamot Föreningsstyrelsen

Louisa Azizi

Ledamot Utbildningsnämnden och Ledamot Föreningsstyrelsen

louisa.s.azizi@gmail.com
Facebook Twitter
Mats Gröndahl : Ledamot Teknik- & fastighetsnämnden

Mats Gröndahl

Ledamot Teknik- & fastighetsnämnden

mats@grondahl.nu 070 554 44 33
Facebook Twitter
Marcin Zakowicz : Ledamot Kultur- och fritidsnämnden och Ersättare Miljö- & Stadsbyggnadsnämnden

Marcin Zakowicz

Ledamot Kultur- och fritidsnämnden och Ersättare Miljö- & Stadsbyggnadsnämnden


Facebook Twitter
Anna Eklöf Asp : Ersättare Miljö- & Stadsbyggnadsnämnden

Anna Eklöf Asp

Ersättare Miljö- & Stadsbyggnadsnämnden


Facebook Twitter
Kent Björnberg : Ersättare Miljö- & stadsbyggnadsnämnden

Kent Björnberg

Ersättare Miljö- & stadsbyggnadsnämnden


Facebook Twitter
Emma Pernald : Ersättare Utbildningsnämnden

Emma Pernald

Ersättare Utbildningsnämnden


Facebook Twitter
Tinne Loveman : Ersättare Utbildningsnämnden

Tinne Loveman

Ersättare Utbildningsnämnden


Facebook Twitter
Lillebil Stuart : Ersättare Omsorgs- & socialnämnden

Lillebil Stuart

Ersättare Omsorgs- & socialnämnden

lillebil.stuart@gmail.com 070 604 03 22
Facebook Twitter
Arvid Wahlgren : Ersättare Omsorgs- & socialnämnden

Arvid Wahlgren

Ersättare Omsorgs- & socialnämnden

arvid.wallgren@telia.com
Facebook Twitter
Ebba Didring Adelsohn : Ersättare Omsorgs- & socialnämnden

Ebba Didring Adelsohn

Ersättare Omsorgs- & socialnämnden


Facebook Twitter
Pål Jebsen : Ersättare Teknik- & fastighetsnämnden, Ledamot Föreningsstyrelsen

Pål Jebsen

Ersättare Teknik- & fastighetsnämnden, Ledamot Föreningsstyrelsen

pmjebsen@gmail.com +46705919370
Facebook Twitter
Samir Taha : Ersättare Teknik- & fastighetsnämnden och Ledamot Föreningsstyrelsen

Samir Taha

Ersättare Teknik- & fastighetsnämnden och Ledamot Föreningsstyrelsen

samir.taha@arosbostad.se
Facebook Twitter
Philip Maras : Ersättare Omsorgs- & socialnämnden och Ledamot Föreningsstyrelsen

Philip Maras

Ersättare Omsorgs- & socialnämnden och Ledamot Föreningsstyrelsen


Facebook Twitter
Therese Carlborg : Ersättare Kommunfullmäktige och Ersättare Kultur- & fritidsnämnden

Therese Carlborg

Ersättare Kommunfullmäktige och Ersättare Kultur- & fritidsnämnden

therese.carlborg@gmail.com
Facebook Twitter
Joakim Forsell : Ersättare Kultur- & fritidsnämnden

Joakim Forsell

Ersättare Kultur- & fritidsnämnden


Facebook Twitter
Claes Ekström : Ledamot Föreningsstyrelsen

Claes Ekström

Ledamot Föreningsstyrelsen


Facebook Twitter
Nina Rokan Brandelius : Ledamot Föreningsstyrelsen

Nina Rokan Brandelius

Ledamot Föreningsstyrelsen


Facebook Twitter
Christer Mohlin : Ledamot Föreningsstyrelsen

Christer Mohlin

Ledamot Föreningsstyrelsen


Facebook Twitter
Philip Hallberg : Ordförande Lidingö MUF

Philip Hallberg

Ordförande Lidingö MUF


Facebook Twitter
Staffan Strömbäck : Moderata Seniorer-ansvarig

Staffan Strömbäck

Moderata Seniorer-ansvarig

staffan.stromback@gmail.com
Facebook Twitter